Wie is wie

Eline Van Hoye

Directeur

+32 3 202 74 34
eline@fameus.be

Gwen Vanderreyd

Projecten 
& Subsidies

+32 3 202 74 36
gwen@fameus.be

Caro Marnef

Projecten

& Jongeren

+32 3 202 74 35
caro@fameus.be

Shamisa Debroey

Projecten
& Communicatie

+32 3 202 74 35
shamisa@fameus.be

Coni Yaramis

Zaal Zirkus

& Administratie

+32 3 202 74 33
coni@fameus.be

Jozefien Stevens

De Connectie

& Projecten

+32 3 202 74 32
jozefien@fameus.be

Adams Mensah

De Connectie

+32 3 202 74 32
adams@fameus.be

 
Raad
van bestuur

Jan Staes | voorzitter
Veerle Matthijs | bestuurslid
Joke Quaghebeur | bestuurslid
Tine De Pourcq | bestuurslid
Jos Lams | bestuurslid
Jim Nkolo | bestuurslid
Wim Van Damme | bestuurslid
Marit Ginevro | bestuurslid
Caroline Bastiaens | bestuurslid

 
Leden algemene vergadering

De leden van de Algemene Vergadering zijn de leden

van de Raad van Bestuur aangevuld met volgende personen:

 

Freddy Van Vlaenderen | voorzitter BREEDBEELD

Bea Vercammen | CO Het Stadsmagazijn

Celle van Haverbeke | amateurkunstenaar

An Leenders | Directeur Creatief Schrijven

 

Fameus

Adres

Zirkstraat 36 - 2000 Antwerpen

Volg ons online 

  • Facebook
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter
  • Youtube

03 202 74 35

© 2019 - Fameus