Wie is wie

Eline Van Hoye

Directeur

+32 3 202 74 34
eline@fameus.be

Gwen Vanderreyd

Projecten 
& Subsidies

+32 3 202 74 36
gwen@fameus.be

fameus_website_lowres-9.jpg

Caro Marnef

Projecten

& Jongeren

+32 3 202 74 35
caro@fameus.be

IMG_0137.JPG

Tetty Kayembe

Projecten
& Communicatie

+32 3 202 74 35
tetty@fameus.be

website Fameus gezicht.jpg

Jozefien Stevens

De Connectie

& Projecten

+32 3 202 74 32

jozefien@fameus.be

David 'Ramos' Joao

De Connectie

+32 3 202 74 32

ramos@fameus.be

Adams Mensah

Freelance projectmedewerker

+32 3 202 74 32
adams@fameus.be

IMG_0052.JPG

Arne Claes

Zaalverantwoordelijke

+32 3 202 74 32
arne@fameus.be

Imana Van Elzen

Administratie & Boekhouding

+32 3 202 74 33
imana@fameus.be

Raad
van bestuur

Jan Staes | voorzitter
Veerle Matthijs | bestuurslid
Joke Quaghebeur | bestuurslid
Tine De Pourcq | bestuurslid
Jos Lams | bestuurslid
David Katshiunga | bestuurslid
Wim Van Damme | bestuurslid
Joesra Meeuwsen | bestuurslid
Bert Corluy | bestuurslid

Mieke Van Geel | bestuurslid

Leden algemene vergadering

De leden van de Algemene Vergadering zijn de leden

van de Raad van Bestuur aangevuld met volgende personen:

 

Freddy Van Vlaenderen 

Shamisa Debroey

Sofie Vreys