projecten Fonds voor Talentontwikkeling

Goedgekeurde projecten 2017

Ronde 1


•  Claudia Zen Karan & Evelien Jansen met van (t)huis naar huis
•  Sint Lievens College met De ingebeelde Grieken
•  IYAF met Ruma Folk
•  Enrica Camporesi met Performing the self
•  InTeam met Blood Brothers
•  JC Den Eglantier met Lokale Helden
•  Hicham Mallouli met Kallouri
•  Youth Zone met Youth Program
•  Dan Musset met Dirge
•  Lokaal Cultuurbeleid Ekeren met De Bus

Ronde 2


• Osama Abo Amro met Above the sky
Sven Verelst met Fantasmetu
• Dara Sheikhi met AmateurLover
• Mohamed Sultan met Ayda’a
• Hussein Shabeeb met Eve gelijk of meer dan de helft
• Anne Vanoppen met Orkanenjager
Compagnie Schmaltz met Boys don’t cry
JES vzw met Dance Dust
Tique met workshop presentatie voor fotografen
Order of the fox vzw met Odette Claeys
• Veronica Podkolzina met 13 Feelings
• Maartje Coolen met Samen Sterk Kunstwerk
Moving Ground vzw met Tu me désires, même si je ne le veux pas
Remy Ndow – Ripple

Ronde 3


• Martine Vandervelden met BIJT
Stage Rumours met Corners of her mind
Madam Fortuna met HET HUIS
• Gilles Torfs met Meer dan nu

Ronde 4


Koba vzw met Changing Horizons
Open School Antwerpen Centrum voor basiseducatie met vervolg op Groot Familie
• Claudia Zen Karan met Once upon a time
Moving Ground vzw met We all speak in poems
Inside Express Party met Dichtgeknepen billen spreken u toe
• David Joao met Paralelo
Koninklijke Fanfare de verbroedering van Zandvliet met KFVZ Anno 2018
REL met Cantina Junior

Goedgekeurde projecten 2016

Ronde 1


•  Hanafubuki vzw met Wachten en weg zijn
•  Inès Eshun met Gebroken water
•  Vocaal Ensemble Reflection met Meester R
•  Lotte Boonstra met Woordeloze voorstelling voor nieuwkomers in België
•  Theaterwerkplaats Nest met Fixing the plane while flying
•  Vzw Murmure met Dans verder the sequel

Ronde 2


• Marhaba met Music is diversity
• Vreak Holebitheater met Jeugdvoorstellingen genderdiversiteit
• De kinderen van Komarov met De 3 kinderen van Komarov
• Violencia met Violencia
• Spelenderwijzer vzw met Ik ook
• Alina Cristea en Ine Vlassaks met Creative Lab

Ronde 3


•  kunstZ met Dying for life
• Habiba Boumaâza met Schipper, mocht ik overvaren
• Hanafubuki vzw met Una Casa Cascata
• Jotka Bauwens met Meis
• Studio Bernadette met Alles wat het net niet haalde
• The Singing Factory vzw met The Wave musical
• Wilde Raven met COBRA en Karel Appel
• Jeud en Poëzie vzw met Those dada days are back
• Obelixx Popping Factory met Red Ridin’ Hood

Ronde 4


• De Grote Mensen met Verlopen
• Open School Antwerpen Centrum voor basiseducatie met Een verhaal dat nog geschreven moet worden
• IJD Antwerpen met Ontdek de vertellers
• Theaterwerkplaats NEST met Bitte Kontrole, Kontrole Bitte
• Tinistri met Dans aan de Stroom festival
• vzw Karton met kip Kilie scholentour
• Gemengd volwassenenkoor Caljente met Onderweg
• Filip Tielens met Hoe ik nimmer de Ronde van Frankrijk won
• Jes vzw met #TASC
• Violencia met Violencia natraject

 
Goedgekeurde projecten 2015

Ronde 1


•  Bastiaan Malcoprs met Leven en Werken van Eefje Verschueren
•  Clac vzw met Clacavan
•  Claudia Maes met How We Meet
•  Danny De Jong met Icarus
•  Gemengd Koor Lejra Merksem met Jubileumconcert 25 jaar
• Hilde Van Leemput – Dracula danst

Ronde 2


•  Berten Vanderbruggen met Wij verkennen de ruimte
•  Eigen Makelij vzw met workshops en toonmoment
•  InTeam vzw met Musical Rent
•  Karton vzw met Pagadores Swingorkest
•  Marleen Johanna Pas met We denken dat we zeggen…
•  Move Me Productions vzw met Rose
•  Sering vzw met De weg van een verhaal
•  Theatercompagnie Geenhoorns vzw met Geenakter
•  Theater Heimat fv met Hedda Gabler

Ronde 3


•  Amar 14 vzw- centrum voor oriëntaalse dans met 15 jaar JUBILEUM dansstudio Amar 14 vzw
•  Anima Vinctum met Hendrik IV
•  Anneke Buts met De kinderjaren van Jezus
•  Compagnie P met Smoor
•  Dionteater vzw met Ruben en Jana
•  Henry Disotuar met Diversituin
•  Andreia Rodrigues met Plural Individual
• Jeugd en Poëzie vzw Poëzie over de grenzen (Die Kortste Nag)

Ronde 4


• BIL met TNT – Trainingstraject Nieuw Talent
• De Lambertijntjes met Het stille land
•  WILD AT HEART vzw met WILD AT HEART Antwerpen
•  Babette Forsyth met Solange’s Wondershow
•  Academie Borgerhout met Dido & Aeneas
•  sT. Marc met HC4 moerasgas…
•  DansA!pen met Shake your monkey
•  Benjamin Verhoeven met UNIVERSAL ROBOTS
•  Dafne Maes met Choco of kaas?
•  The singing Factory vzw met Pas de Chat
•  LAMART met The outer limit of something
•  Jeugdkoor Rejoice met Dubbelconcert: Rejoice en het Koninklijk Lints Harmonieorkest